Saatçi Arif

İkinci El Ulysse Nardin Saat Alım Satım

Saatçi Arif olarak 100 yılı aşkın saatçilik tecrübemizle, İkinci el Ulysse Nardin saat alım satım yapmaktayız. Satmak istediğiniz Ulysse Nardin marka ve tüm değerli saatleriniz için önce ekspertiz yaparak saatinizin değerini belirleriz.

En İyi Fiyat Teklifi

Ekspertiz sonrası size en iyi fiyat teklifini sunarız. Siz de saatinizi satmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Ulyss Nardin Satım

Güvenilirlik, Özen ve Titizlik

İkinci el Ulysse Nardin alım satımı yaparken en çok dikkat ettiğimiz bir konu da saatin kutusunun ve sertifikasının olmasıdır.

İkinci El Ulysse Nardin Saat İçin Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 359 22 36
  • Adres :  Bağdat Caddesi Turgay Apt. No:348/C Erenköy Kadiköy/İSTANBUL  Yol tarifi için tıklayın.

İkinci El Ulysse Nardin Saat Modelleri

  • Astrolabium
  • Galileo Galieli
  • Planetarium
  • Copernicus
  • Tellurium
  • Johannes kepler

Ulysse Nardin Hakkında

1846 yılında Ulysse Nardin tarafından Le Locle de kurulmuş bir firmadır. Ulysse Nardin uzun yıllar boyu bu dünya için ölümsüzleşecek bir şey yapmayı düşünmüştür. Bu düşüncesinden hiç şaşmadan devam etmiştir. Daha sonra kendisini saatlerin içinde bulmuştur. Tarifi olmayacak güzelliklerde saatler üreterek bu dalda ölümsüzleşeceğini düşünmüş. Sonuç itibariyle dünya yok olana kadar, insanlar saatlere ihtiyaç duyacaklardır düşüncesiyle bu firmayı kurmaya karar vermiş.

Ürettiği ilginç saatler ve buluşları sayesinde çok hızlı bir şekilde tüm dünyada ünlü bir marka halini almıştır saatleri. 1862 yılında Londro da yapılan uluslar arası sergide kendi dalında ödül almıştır. Bu yarışmadan sonra gerçekten hedefine ulaşabileceğini düşünen Ulysse Nardin, firmasını daha iyi bir yere taşımayı düşünmüş. 1865 yılında firmasını ?3 rue de jardin?e taşımıştır.

Ulysse Nardin bir koleksiyon çıkartma yoluna koyulmuş. Öyle bir koleksiyon çıkartacak ki, kendisi ölse dahi bu koleksiyonun saatleri geliştirilmeye devam edecekti. Kısa bir süre sonra Marine koleksiyonunu çıkarmıştır. Bu koleksiyon o kadar çok tutmuştur ki tüm dünya tarafından sevilmiştir. Kendisi hayatta olduğu yıllarda bu koleksiyonu sürekli geliştirerek reklamlarını yapmaya devam etmiş. Bu koleksiyonu kendisi ölene kadar firması satmaya devam etmiş. Kendisi öldükten sonrada günümüze kadar halen bu koleksiyonun saatleri geliştirilerek satılmaya devam ediyor.