Saatçi Arif

Kıymetli Çakmak Alım, Satım ve Servis Hizmeti

Saatçi Arif olarak 100 yılı aşkın saatçilik tecrübemizle, kıymetli çakmak alım, satım yapmakta ve servis hizmeti vermekteyiz. Satmak istediğiniz kıymetli çakmaklarınız için önce ekspertiz yaparak çakmağınızın değerini belirleriz

Kıymetli Çakmak Alım, Satım ve Servis Hizmeti

Ekspertiz sonrası size en iyi fiyat teklifini sunarız. Siz de ikinci el kıymetli çakmaklarınızı satmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kıymetli Çakmak Alım, Satım ve Servis Hizmeti
Dupont Çakmak
Cartier Çakmak

Bize Ulaşın

Telefon : (0216) 359 22 36

Mail : iletisim@saatciarif.com

Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apt. No:348/C Erenköy Kadiköy/İSTANBUL


DuPont, barut imalatı amacıyla Eleuthére Irénée du Pont de Nemours tarafından 1802 yılında kurulan; kevlar, lycra, teflon, zodiac, freon(1) gibi polimerleri ve kimyasal gazları kimya endüstrisine kazandıran ve bu ürünlerin patentini elinde bulunduran, ilk olarak ABD’de faaliyet göstermeye başlayan bir kimya şirketidir.

DuPont 1999’dan bu yana biyolojiyi kimyaya ekleyerek bilime yeni bir kurumsal kimlik getirmiştir. BASF’den sonra, DuPont dünyanın ikinci en büyük kimya şirketidir.

31 Ağustos 2017 tarihinde Dow Chemical Company ile DowDuPont adı altında birleşmiştir. Bu birleşme sonucunda satış gelirleri bakımından dünyanın en büyük kimya şirketi olmuştur.

Kaynak : Wikipedia