Saatçi Arif

İkinci El Franck Muller Saat Alım Satım

Saatçi Arif olarak 100 yılı aşkın saatçilik tecrübemizle, İkinci el Franck Muller saat alım satım yapmaktayız. Satmak istediğiniz Franck Muller marka ve tüm değerli saatleriniz için önce ekspertiz yaparak saatinizin değerini belirleriz.

İkinci El Franck Muller Saat Alım Satım

Ekspertiz sonrası size en iyi fiyat teklifini sunarız. Siz de ikinci el Franck Muller ya da farklı marka değerli saatinizi satmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Franck Muller Alım Satım

Güvenilirlik, Özen ve Titizlik

İkinci el saat alım satımı yaparken en çok dikkat ettiğimiz bir konu da saatin kutusunun ve sertifikasının olmasıdır.

Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 359 22 36
  • Adres :  Bağdat Caddesi Turgay Apt. No:348/C Erenköy Kadiköy/İSTANBUL  Yol tarifi için tıklayın.

İkinci El Franck Muller Saat Modelleri

  • Casablanca
  • Cintrée Curvex
  • Color Dreams
  • Conquistador
  • Long Island
  • Master Banker
  • Master Square
  • Vanguard

Franck Muller Hakkında

Firma adını kurucusunun adı ve soyadından almıştır. Franck Muller firması saat firmaları arasında başrol oynayan firmalardan birisidir. Dünya çağında tanınırlılığa sahip olan bu firma, 1992 yılında kurulmuştur. Muller hayata bambaşka bakış açısıyla baktığından ötürü, ürettiği saatleri dünya üzerinde olmayan saatlerdendir. Bu denli kaliteli ve kibar saatler üretmektedir. Muller benzersiz kombinasyonlar ve sofistike tasarımları ile kısa sürede bu sektörde en tanınan firmalar arasına girmiştir. Mullere göre; saat tasarlamak bir sanat, bilim ve tarihtir. Muller bu düşünceyi benimseyerek saat üretimine başlamıştır.

Frank Muller uzun yıllar boyu bu dünyaya unutulması güç bir yapıt bırakmak istiyordu. Uzun yıllar bu dünyaya nasıl bir yapıt bırakacağını düşündü. Dediğimiz gibi 92?li yıllarda bir saat firması açmaya karar verdi. Bu yıllarda ürettiği benzersiz tasarımlarla ve akıl almaz derecede mükemmel saatlerle kısa sürede insanların kalbinde taht kurdu. Muller bu sektörü kesinlikle para kazanmak için seçmemiştir. Zaten aileden kalan bir işi bulunmakta ve bu firmayı kurmadan öncede çok ciddi paraların sahibiymiş. Bu sektörü kurmaktaki tek amacı, bu dünyaya benzersiz bir yapıt ve öldükten sonra dahi konuşulacak muhteşem şeyler bırakmakmış. O yıllarda Dünya üzerinde sofistike saatler üreten firma bulunmadığını düşünerek, bu işe girmeye karar vermiştir.

Franck Muller saatlerinin en büyük özelliğiyse, çok pahalı olmasıdır. Genellikle ürettiği saatlerin kaplamalarını beyaz altından yapmaktadır. Yalnız ürettiği saatler öyle mükemmel saatlerdir ki, saat sever bir insanın en büyük hayallerinden biridir bu saatler. Muller sanırım bu dünyaya düşündüğü gibi çok ciddi bir yapıt bıraktı. Gerçekten çok kısa sürede ciddi kitlelere ulaşmayı başaran Muller, firmasını oğluna devretmeyi düşünüyor. Muller saatlerine sizlerinde göz atmanız gerektiğini bilmelisiniz

İkinci El Franck Muller Alım Satım